niedziela, 20 stycznia 2013

Pastelowo

Przeglądając Wasze prace z podziwem patrzę na pastelowe kolory... Aż się ciepło się robi na serduszku... Tak romantycznie... Rozmarzyłam się:)
Żeby nie było, też próbuję swoich sił. Co prawda miało to wyglądać odrobinę inaczej, ale i tak uważam, że jak na początek nie wyszło najgorzej:)
Karteczkę zgłaszam na wyzwanie w Rapakivi, (oj spieszyłam się, bo wyzwanie kończy się dziś... równie szybko jak światło słoneczne;/). Uwieeeelbiam takie zabawy w bingo! U mnie pojawił się tag, wstążka i ręcznie robiony kwiatek. Jest taż druga kombinacja (kwiatek, brokat i motyl), ale nie do końca widać, że środek kwiatka posypany jest białym brokatem, dlatego podstawowa kombinacja jest inna:).
Kolorystyka z wyzwania na blogu Stempel & Kartoon. potraktowałam nieco łagodniej kolory niż w palecie ale jakby nie było... wszystko jest:)
Na deser wyzwanie na blogu Gelerii Rae gdzie szalejemy w kombinacji 3+2 czyli trzy kolory i podwójne dodatki (u mnie owale, tagi, wstążki, perełki i wykrojnikowe wycinanki)

Stempelek z Agaterii oczywiście:)

Już się nie mogę doczekać jutrzejszego dnia... co prawda to tylko wyprawa na pocztę, ale na samą myśl o nowych papierach (i to wygranych) aż mi się buźka cieszy:)

3 komentarze:

  1. Powiem Ci, że pięknie Ci wyszła ta karteczka. Kolory bardzo pastelowe - dają tyle lekkości :)
    Super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna karteczka :)
    Dziękujemy za udzal w wyzwaniu Galerii RAE :)

    OdpowiedzUsuń